Παρασκευή, 24 Μαΐου 2024

Τα ονόματα υποψηφίων συμβούλων του κ.Ανδρέα

Share

Τα ονόματα υποψηφίων συμβούλων του κ.Ανδρέα Παπαδάκου με τον εκλογικό συνδυασμό ΗΛΙΔΑ 36

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΛΙΔΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΑΜΑΛΙΑΔΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟ

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ

2. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ

4. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

5. ΒΑΡΝΑΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

6. ΒΛΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

7. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

9. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

10. ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

11. ΓΡΙΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

12. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

13. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

14. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

15. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16. ΚΑΛΔΙΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

17. ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

18. ΚΑΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

19. ΚΛΕΙΔΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

20. ΚΟΓΚΑΚΗ ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

21. ΚΟΡΙΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

22. ΚΟΡΤΕΣΗ ΑΝΝΑ

23. ΚΟΤΣΙΦΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

24. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

25. ΛΙΟΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

26. ΜΑΓΚΑΦΑ ΟΛΓΑ

27. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

28. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

29. ΜΠΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ

30. ΜΠΑΛΗ ΑΓΝΗ

31. ΜΠΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

32. ΜΠΟΤΙΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

33. ΝΕΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

34. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

35. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

36. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

37. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

38. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

39. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

40. ΠΑΠΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

41. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

42. ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

43. ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

44. ΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

45. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ

46. ΤΕΜΠΟΝΕΡΑ ΑΣΗΜΩ

47. ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

48. ΤΣΑΓΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

49. ΤΣΙΧΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

50. ΦΛΕΒΟΤΟΜΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

51. ΦΟΥΣΤΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

52. ΧΑΛΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

53. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

54. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

55. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

ΠΗΝΕΙΑ
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΚΑΨΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

4. ΚΟΛΟΒΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

5. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

6. ΠΑΤΣΟΥΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

7. ΤΣΙΛΗΡΑ ΜΑΡΙΑ

8. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

1. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΤΟΠΙΚΟ

1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΠΕΤΙΑΝ ΙΩΑΝΝΑ

2. ΖΑΠΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

4. ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

6. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

7. ΚΑΚΟΤΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

8. ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

10. ΚΟΤΣΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

11. ΚΡΙΝΑ ΜΑΡΙΑ

12. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

13. ΜΠΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

14. ΜΠΑΚΟΥΛΗ ΑΝΘΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

15. ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

16. ΝΟΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

17. ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

18. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

19. ΠΑΣΑ ΑΓΚΡΟΝ

20. ΠΕΤΡΟΥΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

21. ΠΕΤΡΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

22. ΠΙΛΑΦΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

23. ΠΛΕΣΣΑ ΜΑΡΙΑ

24. ΡΕΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

25. ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ

26. ΤΕΡΖΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΡΙΚΑ

27. ΤΣΕΡΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

28. ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

2. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1. ΚΕΡΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

3. ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

4. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5. ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

6. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

7. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

8. ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

3. ΑΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΗΝΗΙΩΝ

1. ΑΜΠΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2. ΒΑΣΙΛΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

3. ΓΚΑΙΤΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

 

4. ΑΓΝΑΝΤΑ

1. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5. ΑΓΡΑΠΙΔΟΧΩΡΙ

1. ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ

 

6. ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΣ

1. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2. ΜΑΓΚΑΦΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

3. ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

4. ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5. ΠΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6. ΠΑΥΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

7. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

7. ΑΝΘΩΝΑΣ
1. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2. ΚΟΤΕΤΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

8. ΑΡΧΑΙΑ ΗΛΙΔΑ

1. ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

 

9. ΑΥΓΕΙΟ

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΠΑΠΑΔΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4. ΤΑΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

10. ΑΥΓΗ

1. ΤΣΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

11. ΒΕΛΑΝΙΔΙ
1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

12. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

1. ΚΑΦΥΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

13. ΓΕΡΑΚΙ

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

5. ΣΚΟΥΡΛΗ ΣΟΦΙΑ

6. ΤΣΑΓΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

 

14. ΔΑΦΝΗ

1. ΑΒΔΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ

2. ΓΚΟΥΒΕΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

3. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4. ΜΠΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

5. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

6. ΠΑΠΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

7. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

15. ΔΑΦΝΙΩΤΙΣΣΑ

1. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4. ΚΑΦΗΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

16. ΔΟΥΝΑΙΙΚΑ

1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

5. ΛΕΝΤΕΡΗ ΟΛΓΑ

6. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

7. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8. ΨΑΧΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

17. ΕΦΥΡΑ

1. ΚΑΝΤΖΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2. ΜΑΡΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3. ΤΖΙΒΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

18. ΚΑΛΥΒΙΑ

1. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

2. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

3. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

4. ΝΤΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

19. ΚΑΜΠΟΣ

1. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

20. ΚΑΡΔΑΜΑ

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΙΜΟΣ

4. ΚΟΚΩΝΗΣ ΔΗΜ

ΗΤΡΙΟΣ

5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

6. ΠΕΤΡΟΥΤΣΑ ΜΑΡΙΑ

7. ΧΑΣΑΛΕΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

 

21. ΚΕΝΤΡΟ

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2. ΒΑΣΙΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3. ΜΠΑΛΑΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

4. ΡΕΝΤΖΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

5. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

6. ΤΣΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

7. ΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

22. ΚΕΡΑΜΙΔΙΑ

1. ΓΡΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΜΑΝΗ ΚΩΣΤΟΥΛΑ

3. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

4. ΜΗΤΣΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΩΛΙΝΑ

5. ΣΙΑΚΚΑ ΑΝΝΑ

6. ΤΣΑΛΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

 

23. ΚΡΥΟΝΕΡΙ

1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ

3. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4. ΛΟΥΡΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

24. ΛΑΓΑΝΑ

1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2. ΚΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

25. ΛΑΤΑ

1. ΔΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

3. ΧΑΠΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

 

26. ΛΟΥΚΑ

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

2. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ

 

27. ΜΑΖΑΡΑΚΙ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2. ΓΑΡΓΑΡΩΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΜΑΖΑΡΑΚΙΟΥ

3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

 

28. ΟΙΝΟΗ

1. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

2. ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3. ΜΠΑΤΖΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

4. ΜΠΑΤΖΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

6. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

29. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ

2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4. ΚΟΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

6. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

7. ΡΟΚΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

8. ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

 

30. ΡΟΒΙΑΤΑ

1. ΚΟΤΣΙΡΩΝΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ

2. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

31. ΡΟΔΙΑ

1. ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2. ΜΕΝΥΧΤΑ ΕΛΕΝΗ

3. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ

6. ΠΑΠΑΔΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

 

32. ΣΑΒΑΛΙΑ

1. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2. ΚΩΝΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

3. ΛΑΔΙΚΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

4. ΛΑΛΗ ΑΜΑΛΙΑ

5. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

6. ΞΕΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ

7. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

8. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

 

33. ΣΚΛΙΒΑ

1. ΚΟΤΣΙΦΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

 

34. ΣΙΜΟΠΟΥΛΟ

1. ΒΑΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2. ΓΡΙΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

3. ΚΑΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΛΑΖΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6. ΧΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

35. ΣΩΣΤΙ

1. ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΙΩ

2. ΚΟΤΣΟΧΕΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

3. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4. ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ

5. ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

6. ΤΟΓΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

7. ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

36. ΧΑΒΑΡΙ

1. ΓΚΡΙΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2. ΠΟΡΕΤΣΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΡΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ

4. ΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5. ΣΙΑΧΑΜΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

6. ΣΟΦΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

7. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

8. ΤΖΑΒΑΡΑ ΕΛΕΝΗ

 

Διαβάστε περισσότερα

Άλλες ειδήσεις