Η ΜΟΤΟΛΕΑ κόβει βασιλόπιτα στην Αμαλιάδα στον πεζόδρομο την Κυριακή στις 11.00 το πρωί.
Αν αναρωτιέστε γιατί άργησε, η απάντηση είναι το γνωστό ρητό «το καλό αργεί»!
Όχι μόνο θα κόψει βασιλόπιτα η ΜΟΤΟΛΕΑ αλλά θα έχουν και ένα Honda Africa twin CRF1100 του 2024 για test drive ….
Δείτε τι δημοσίευσαν στη σελίδα τους:
«Την Κυριακή 25 Φεβρουαρίου μαζί με την κοπή της πίτας θα έχουμε και ένα Honda Africa twin CRF1100 του 2024 για test drive …. θα το κατεβάσει ο φίλος μας ο Χρήστος Δημόπουλος aka Motokafenio Motokafenio και είναι στο πλαίσιο της καμπάνιας “μοτοσυκλετιστές δεν έχει μόνο η Αθήνα” της Pro Moto του κ. Γκινοσατη για τεστ drive σε όλη την επαρχιακή Ελλάδα …. δηλώστε συμμετοχή…»
![Η ΜΟΤΟΛΕΑ κόβει βασιλόπιτα την Κυριακή](https://papafotis.gr/wp-content/uploads/2024/02/Screenshot-2024-02-23-at-10-19-43-Motolea-Amaliada-Facebook.png)
![Η ΜΟΤΟΛΕΑ κόβει βασιλόπιτα στην Αμαλιάδα την Κυριακή στις 11.00το πρωί](https://papafotis.gr/wp-content/uploads/2024/02/ΜΟΤΟΛΕΑ-στην-Αμαλιάδα-κόβει-βασιλόπιτα-1.jpg)